"Cudzoziemka" to autobiograficzna powieść, która zapewniła Marii Kuncewiczowej międzynarodowy rozgłos. Poświęcona jest matce, córce i ich toksycznej relacji. Kuncewiczowa była uznaną śpiewaczką operową. Porzuciła karierę w wieku trzydziestu kilku lat - po śmierci despotycznej matki. Zaczęła pisać i jako pisarka osiągnęła sukces. Rozmowy na temat osobistych doświadczeń i punktów stycznych z życiorysem Kuncewiczowej stanowiły podstawę spektaklu, który seniorki i seniorzy będą mogli zobaczyć w sobotę, 14 stycznia, o godz. 15.30 w Teatrze Polskim w Poznaniu.
Jak się zapisać?
Wejściówki przeznaczone są dla osób w wieku 60+, które mieszkają w Poznaniu i mają Kartę Seniora - Poznańską Złotą Kartę. Każda uprawniona osoba może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze darmowe bilety.
Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na spektakl rozpocznie się we wtorek, 10 stycznia o godz. 14.00. Każdy, kto chce je zdobyć, może zadzwonić pod numer Infolinii Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (wew. 4). Trzeba przy tym podać numer Karty Seniora - Poznańskiej Złotej Karty (6 cyfr) oraz swoje imię i pierwszą literę nazwiska (uwaga - Teatr Polski nie jest odpowiedzialny za zapisy).
Tak zarezerwowane bilety będzie można odebrać w Teatrze Polskim w Poznaniu (ul. 27 Grudnia 8/10) w czwartek, 12 stycznia, w godz. 10.00-16.00. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię i pierwszą literę nazwiska oraz okazać Kartę Seniora, na którą dokonano rezerwacji. Seniorzy, którzy nie będą mogli odebrać zarezerwowanych biletów 12 stycznia, mogą kontaktować się z teatrem pod numerem tel. 61 852 05 41. Bilety wydawane będą w losowej kolejności, nie będzie możliwości wyboru miejsc (bilety dostępne na parterze, I i II piętrze) ani zakupu dodatkowych biletów na spektakl. Udając się do teatru na przedstawienie, należy również mieć przy sobie Kartę Seniora (minimum jedną na dwie osoby).
Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie, mogą przekazać bilety wyłącznie innym osobom w wieku 60+, posiadającym Kartę Seniora.
CIS/AW